Fatma feston ditëlindjen, Alfio e surprizon me dedikimin më special (FOTO LAJM)

Ditën e sotme, moderatorja e njohur Fatma Methasani feston ditëlindjen.

Në këtë moment special, nuk mund të mungonte urimi publik i Alfios, i cili e ka treguar gjithmonë hapur anën e tij romantike duke e surprizuar shpesh moderatoren.

Alfio ka publikuar një foto mjaft të ëmbël ku duken me vogëlushin e tyre, Noah, dhe shkruan:

“Dikur mendoja qe dashuria ishte thjesht nje enderr, derisa u dashurova me ty! gezofsh dhe 100 ditlindje te lumtura djelli i shpirtit tone!”.

Kujtojmë se Fatma dhe Alfio janë bërë prindër për herë të parë në muajin janar dhe prej atij momenti kanë treguar se po jetojnë ditët më të lumtura.

Shtuar më 28/10/2020, ora 15:16

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori