Fatma e "Thumbit" prezantoi motrën dhe janë njëra më kaçurrelse se tjetra (FOTO LAJM)

Fatma Haxhialiu, një nga moderatoret më të komentuara e më të ndjekura në rrjete sociale, ka rënë gjithnjë në sy për pamjen e saj të veçantë e kaçurrelat bjonde.

Duket se Fatma nuk është e vetmja në familje kaçurrelse sepse së fundmi moderatorja na ka prezantuar me motrën e saj të vogël dhe ajo gjithashtu është një kaçurrelse që ngjan si kukull.

"Ka motra një kukull" e thërret me përkëdheli Fatma motrën e cila ka tërhequr menjëherë vëmendjen në foton e postuar nga moderatorja.


Shtuar më 11/09/2019, ora 14:23
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori