Fatma dhe Alfio bëhen prindër për herë të parë, zbulojnë emrin e vogëlushit (FOTO LAJM)
Pritjes së ëmbël i erdhi fundi.

Fatma Methasani dhe Alfio Rrotani sot u bën prindër për herë të parë.

Lajmin e bëri të ditur vetë babi Alfio nëpërmjet një postimi në Instagram ku shkruan: Sot mësova përfundimisht cfarë do të thotë të duash dhe te te duan, sot mesova perfundimisht cfare eshte dashuria❤️ sot jeta ime ndryshoi si kurre me pare, sot erdhi tek ne NOAH dhe babi Alfio dhe mami Fatma jane njerezit me te lumtur ne bote dhe e duan shume shume shume./albeu.com

Shtuar më 28/01/2020, ora 16:09

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori