Fatma dhe Aulona shtatzënë për herë të dytë, në të njëjtën kohë (FOTO LAJM)

Dy moderatoret e "ThumbOn", Aulona Musta dhe Fatma Haxhialiu janë shoqe dhe kolegesh prej vitesh. Ato shihen shumë shpesh të shoqëruara, larg ekranit, në jetën e tyre të përditshme dhe së fundmi janë fotografuar pranë një farmacie. Të dyja mbanin në duar nga një test shtatzënie.

"Dritare.net" ka publikuar foto të tyre dhe burime të sigurta për to, kanë konfirmuar lajmin se Fatma dhe Aulona janë shtatzënë në të njëjtën kohë.

Nga fotot moderatoret duken shumë të lumtura por gjithësesi mbetet të presim një konfirmim nga ana e tyre, nëse lajmi është i vërtetë apo jo.
Shtuar më 14/12/2019, ora 10:34

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori