Çfarë po ndodh mes Noizyt dhe modeles serbe?
Një foto e publikuar në internet, ka ndezur shkëndijat e para që mediat rozë të shpërthejnë me tituj bombastik për reperin Noizy.

Pas fotos së publikuar me një modele serbe, portalet kanë pretenduar për një lidhje mes tyre.

Por e vërteta është krejt ndryshe. Edhe vetë reperi e ka sqaruar: “Coming soon”, duke e bërë të qartë se bëhet fjalë për një bashkëpunim. /albeu.com/
Shtuar më 21/11/2016, ora 13:20

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori