Çfarë po mban sekret Rita Ora? (FOTO LAJM)

Ajo është padyshim një nga emrat më të rëndësishëm në industrinë muzikore dhe çdo ditë e më shumë po shohim se ajo është me të vërtetë shumë e talentuar.

Rita Ora ka disa muaj që nuk ka lancuar ndonjë projekt muzikor sepse është e fokusuar në aktrim.

Së fundmi ka qenë pjesë e filmit “Fifty Shades Darker”. Por Rita nuk ka ndërmend të ndalet. Ajo në rrjetin social Instagram ka postuar një fotografi ku ka shkruar ‘Projekt sekret”.

Pritet të shihet se çfarë sekreti ka Rita.
Shtuar më 21/01/2017, ora 18:16

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori