Fansja ironizon keq Kejvinën: Do veshësh mbathje sot?
Velina e Xing me Ermalin, Kejvina Kthjella, është kthyer padyshim në një nga personazhet më të komentuar dhe që mori vëmendjen e mediave shumë shpejt me lookun dhe fizikun e saj gati perfekt.

Ndër të tjera ajo u komentua edhe për faktin se mbrëmjene parë nuk kishte veshur të mbathura.

I tillë ndoshta është edhe rasti i një vajze, e cila e pyet bukuroshen bionde nëse ka veshur mbathje apo jo. Ajo i përgjigjet me humor, ndërsa vajza nuk ndalon së ironizuari.

Ndiqni më poshtë bisedën mes të dyjave.

"-Ke veshur brekët sot mi?

-Po, po brek korçe.

-O idiote ça dmth me këtë

-Që ti të shohësh me sy e të plasësh me zemër. Paqe.

-Me injorancën tënde mi?" /albeu.com/
Shtuar më 20/11/2017, ora 20:12
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori