Fansja e akuzon për botoks, Lori kapet me komentuesen (FOTO LAJM)

Lori Hoxha është një ndër blogeret më të ndjekura në Shqipëri. Ajo është frymëzim për shumë të rinj. Trashëgimtarja e ''Top Channel'' kujdeset që të vesh rrobat më ''In'' të momentit.

Së fundmi, një nga fanset e ka akuzuar trashëgimtaren e Top Channel për përdorim të shumtë botoksi: ''Fytyra gjithë botoks…Buzët e bëra…Dhe prapë dukesh origjinale në sytë e meshkujve''.

Të tilla komente duket se nuk i kanë pëlqyer aspak Lorit, e cila i është përgjigjur kështu: ''Nuk kam botoks në fytyrë, kështu që mbylle gojën. Jam 24 vjeçe, nuk më duhet!'', shkruan ajo. /albeu.com/
Shtuar më 07/03/2018, ora 09:37

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori