Fansi ironizon keq Klaudia Pepën: Asgjë s’të mungon, vetëm vëllai Albi
Klaudia Pepa është bërë kryefjala e mediave online, herë në lidhje me martesën e saj të dështuar me korografin e njohur Albi Nako e herë për fotot provokuese të cilat i poston pa pushim në rrjetet sociale.

Balerina ka surprizuar sërish ndjekësit duke postuar një foto ku shihet e shtrirë në dysheme mes kutive të markave prestigjioze të modës, e veshur vetëm me një body dantelle të zezë.

‘Opsss... nuk arrita të zgjedh dot asgjë. Si përfundim mbeta kështu!’- shkruan balerina.

Por komentuesve nuk u ka dalë akoma inati dhe vazhdon duke e ironizuar në lidhje me ndarjen me Albi Nakon.

Komentuesi: Ske faj se ste mungon gjo vetem vllai jot albi nako

Komentuesi: Ke fillu me e dhi pak klaudia me kto postimet alla pjeshkash tu shit pordh.

Komentuesi: Ti gezosh te gjitha Klaudia....por do zoti te gjesh dhe dashurin se pate keto jan nje hic..... /albeu.com/


Shtuar më 11/10/2017, ora 15:41
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori