Ndiqni live protestën e 6 kombëtare të opozitës
Fansi "anashkalon" mungesën e reçipetave, por përgjigjia e Oriolës të shkrin së qeshuri

Oriola Marashi është kthyer në një nga modelet më të ndjekura në rrjetet sociale.

Ajo së fundmi ka postuar një foto tepër provokuese ku shihet pa reçipeta.

Menjëherë kanë vërshuar pëlqimet mbi foton dhe komentet që e komplimentojnë Oriola Marashin për fizikun e saj.

Por mes shumë komenteve që ka marrë në këtë foto, bie në sy një koment ku modelja ka replikuar.

‘Çfarë flokë të mira’, shkruan një nga fansat, koment të të cilit Oriola nuk e la pa përgjigje.

“Si reçipeta duken”, ia kthen Oriola ku pas këtij komenti të modeles, kanë vërshuar komentet e tjera nga fansat të cilët qeshin me këto fjalë. /albeu.com/
Shtuar më 25/01/2019, ora 12:18
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori