Fansat u mahnitën, por Xhemi Shehu i paska "gënjyer" të gjithë (FOTO LAJM)

Pak ditë më parë, moderatorja shumë e dashur për publikun, Xhemi Shehu publikoi në Instagram një foto ku shfaqej brune.

Ndjekësit u mahnitën dhe në pak orë kjo foto theu rekord ne Instagramin e moderatores.

Komplimentet ishin të shumta dhe vërtet Xhemi dukej shumë e bukur.

Por fotoja e ardhshme në Instagramin e saj vërteton të kundërtën.

Xhemi vazhdon të mbetet bjonde dhe padhyshim edhe kështu duket shumë bukur./albeu.com
Shtuar më 22/11/2019, ora 15:52

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori