Fansat shajnë Bleonën: Fol shqip!
Pëlqej
Një foto që Bleona Qereti ka postuar në rrjetin social "Facebook" ka sjellë një revolt të madhe nga fansat, të cilët nuk kanë nguruar ta ofendojnë dhe ti kërkojne të flasë shqip.

Këngëtarja e cila kërkon me çdo formë të jetë në qëndër të vëmëndjes, ka postuar një foto e cila është realizuar kohë më parë. Qereti është kthyer pas në kohë, duke kujtuar dhe përmendur një veshje të stiluar nga Rezarta Skifteri.

Fansat teksa i kujtojnë vitet që ajo mban mbi shpatull, i drejtohen me sharje që të mos harrojë gjuhën dhe të shkruajë shqip dhe jo anglisht. /albeu.com/
Shtuar më 29/09/2014, ora 16:40
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori