E FUNDIT/ Derbi mbyllet ne paqe, Atl Madrid dhe Reali ndajnë pikët (VIDEO)
Fansat nuk e lënë me kaq Luanën, i bëjnë thirrje të heqë paruken (VIDEO)
Luan Vjollca e ka bërë traditë tashmë që poston shumë fotografi gjatë shfaqjes së emisionit “Shiko kush Luan”.

Soni Malaj, Ervin Bushati, Lorenc Jemini, Denis Dyrnjaja, Delinda Zhupa, Manjola Begolli dhe Fifi ishin të ftuarit specialë të kësaj puntate që kaloi.

Ajo që ra në sy është se Luana këtë puntatë ka vendosur paruke.

Madje kanë qenë fansat ata që kanë komentuar që do ishte më mirë që Luana ti lyente flokët pasi në këtë lloj mënyrë nuk duket natyrale, por mbi të gjitha sepse ajo ngjyrë cokollatë i shkon shumë.

Epo mendojë Luana. Ndoshta duhet ë mirë t'i lyesh sesa të vendosësh paruke. /albeu.com/
Shtuar më 14/01/2018, ora 16:18

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori