Fansat në sulm kundër Oriolës: Të mbyti Fotoshopi
Shumë e ndjekur në rrjetin social Instagram dhe shumë e komentuar për format e saj bombastike, Oriola Marashi i ka bërë meshkujt të flasin me veten.

Por teksa ka marrë pjesë në sfilatën e Class, shumë fansa janë zhgënjyer.

Kjo pasi të pasmet e modeles kanë qenë shumë më të sheshta.

Fansat e akuzojnë atë për fotoshop dhe se nuk është aspak ajo që del në fotografitë e kuruara në Instagram. /albeu.com/
Shtuar më 13/10/2019, ora 09:31

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori