Fansat kapin detajin e çuditshëm në videoklipin e ri të Luanës (VIDEO)
Luana Vjollca ka tentuar disa herë të bëjë këngë dhe madje edhe ia ka arritur të ketë sukses.

Ditën e sotme ajo ka bërë publikprojektin e saj të ri, por një detaj në klipin e këngës mori gjithë vëmendjen.
Luana Vjollca sot ka publikuar projektin e ri me titull “Boll u bo tu vujt”, të cilit ia shoqëroi edhe videoklipin.

klipin e këngës, ajo vjen tejet joshëse, por një skenë e klipit ka habitur të gjithë.

Për disa sekonda në klip shfaqen fjalët “Në këtë pjesë nuk i pëlqente asnjë plan, kërkojmë falje”.

E panevojshme ndoshta? /albeu.com/
Shtuar më 15/02/2019, ora 22:53
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori