Familje e lumtur, Vedat Ademi ndan gëzimin me fansat (FOTO LAJM)

Këngëtari Vedat Ademi ka zgjedhur që të postojë një foto familjare në Instagram. Bashkangjitur fotos ai ka shkruar: "Ky drita Mamit dhe Babit sot 22 Muaj...Ju pershendesim".

Kaq ka mjaftuar qe të vijnë një bum urimesh. Këngëtari edhe më herët në intervista ka përcjellë mesazhin se është tejet i lumtur përkrah njerëzve të tij më të shtrenjtë, e ndërsa edhe karriera e tij është e shkëlqyer. /albeu.com/
Shtuar më 17/10/2014, ora 12:34

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori