Familja presidenciale uron Krishtlindjet
Pëlqej
Abonohu pėr lajmet me e-mail:
E-maili juaj:      Tani, kontrolloni e-mailin tuaj dhe konfirmoni abonimin!
Presidenti amerikan, Barack Obama dhe Zonja e Parė, Michelle Obama uruan sot amerikanėve festėn e Krishtlindjes dhe falenderuan trupat ushtarake dhe familjet e tyre pėr shėrbimin ndaj vendit.

Kėtė radhė Presidenti e pėrcolli fjalimin e pėrjavshėm, i shoqėruar nga bashkėshortja dhe nxiti amerikanėt tė luten pėr trupat ushtarake.

Familja Obama mbėrriti sot nė Honolulu. Ata tradicionalisht i kalojnė pushimet e fundvitit nė Havai, ku Presidenti ka lindur dhe ka kaluar vitet e fėmijėrisė. /albeu.com/
Shtuar më 23/12/2012, ora 10:50
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori
 
Kombėtarja shqiptare ka mposhtur Armeninė me rezultat 2-1 nė ndeshjen kualifikuese pėr EURO 2016, duke u renditur e 3-ta nė grup me 7 pikė, pas Danimarkės e cila renditet e 2-ta me po aq pikė sa ka Shqipėria dhe Portugalia e cila kryeson grupin me 9 pikė.

Kombėtarja shqiptare ka mposhtur Armeninė me rezultat 2-1 nė ndeshjen kualifikuese pėr EURO 2016, duke u renditur e 3-ta nė grup me 7 pikė, pas Danimarkės e cila renditet e 2-ta me po aq pikė sa ka Shqipėria dhe Portugalia e cila kryeson grupin me 9 pikė.