Familja Mbretërore në panik për ditarin e Kate Middleton
Me shumë gjasa, interneti mund të pushtohet nga shumë të dhëna në lidhje me ditarin e Kate Middleton, e ndërsa familja Mbretërore është në panik.

Sipas “National Enquirer”, ditari personal i cili flet për sekretet e jetës seksuale të Middleton, është vjedhur nga shtëpia e saj në fshatin anglez dhe me shumë mundësi mund të pushtojë internetin.

Një burim i brendshëm për gazetën shprehet se Middleton po përjeton një gjendje ankthi, pasi ditari i saj është zhdukur. /albeu.com/
Shtuar më 30/11/2015, ora 17:35

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori