Familja Berisha në zi, Armina ka prioritete të tjera (FOTO LAJM)

Ditën e djeshme një fatkeqësi ka ndodhur në familjen Berisha pasi është ndarë nga jeta motra e ish-kryeministrit Sali Berisha.

Për kryeministrin Sali Berisha motra e tij e vetme, Hajrie Osmani, ishte shumë e shtrenjtë dhe shumë shpesh e ka quajtur “mbretëreshë”.

Shkëlzen Berisha me anë të një statusi në Facebook ka bërë me dije lajmin e hidhur për familjen Berisha.

Por, ndërkohë që familja është në zi, duket se Armina ka prioritete të tjera.

Ajo është e fiksuar pas Instragramit dhe vetëm gjatë 24 orëve të fundit ka publikuar tre foto.

Njëra prej tyre ku janë fiksuar këmbët e saj me një veshje të zezë është publikuar vetëm një orë më përpara ndërkohë që sot është edhe varrimi i motrës së Berishës. /albeu.com/
Shtuar më 12/08/2017, ora 16:19
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori