"Faleminderit, ba!", dy fjalët e thjeshta që shkrinë "akullin" mes Harry-t dhe Charles
Pëlqej
Në 19 maj aktorja Meghan Markle dhe Princi Harry kurorëzuan dashurinë e tyre në martesë.

Por duket se tek dasma ata kujtuan me detaje edhe Princesh Dianën.

Ka qenë një barrë e gjatë për Harryin që pas vdekjes së nënës së tij qëkur ai ishte 12 vjeç.

Në ato vite ka pasur momente kur ai dhe babai i tij nuk e kanë parë sy në sy njëri-tjetrin.

Sidomos kur Harry ishte adoleshent dhe shkoi drejt drogës.

Ata mendonin se ai ishte aq i preokupuar me marrëdhëniet e tij me Camilla Parker Bowles sa ai nuk i kushtoi kohë të mjaftueshme bijve të tij.

Por duket se shoqërimi i nuses e shkriu akullin mes tyre. /albeu.com/
Shtuar më 21/05/2018, ora 12:13
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori