Falë Aurela Gaçes, vajza merr propozimin më romantik për martesë (VIDEO)
Këngëtarja e dashur për publikun, Aurela Gaçe, ka publikuar sot në “Instagram” një surprizë që ka marrë nga fansat e saj. Ajo ka postuar një tortë të personalizuar, ku shkruhet: “Lento, lento e ke marrë”.

Në fakt, nëpërmjet kësaj torte dhe këngës së Aurelës “Lento Lento”, një djalë i ka propozuar partneres së tij për martesë.

Në shtresën e tortës shkruhet “Të dua” si dhe gjendet unaza e martesës. “Ai, djali pra, e ka bërë si burrat. Le t’i urojmë çiftit të kalojnë jetë të lumtur e të thinjen bashkë, E shikoni që këngët edhe ndihmojnë në marrjen e vendimeve. Pse, kot llomotisim ne?”, shkruan ndër të tjera Aurela.

“Ja, mbaroi edhe kjo punë?,vazhdojmë me tortën me temë "LENTO-LENTO E KE MARRË...."

GJITHÇKA KA PËRFUNDUAR NË DHËNIEN E UNAZËS?, ASHTU SIÇ THUHET EDHE NË KËNGË?.

AI, DJALI PRA, E PASKA BËRË SI BURRAT ??

LE TI UROJMË ÇIFTIT TË KALOJNË JETË TE LUMTUR E TE THINJEN BASHKË ??

DASHURIA TRIUMFOI

( Siç mund edhe ta shikoni poshtë çarçafit ,fshihet fjala "TË DUA")

Videon ma dergoi vajza( anonim edhe ne,sipas kërkesës)

E shikoni që këngët edhe ndihmojnë në marrjen e vendimeve??

Pse kot llomotisim ne? ???????”, shkruan këngëtarja e njohur.
Shtuar më 03/12/2020, ora 16:53

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori