Fadil Berisha jep mendimin për Klea Hutën, kujt VIP Hollywoody i ngjan
Klea Huta dhe Elgit Doda kanë realizuar një set fotografik nga i famshmi Fadil Berisha, këtë herë në amerikë ku kanë kaluar edhe disa javë sëbashku për një projekt të panjohur.

Postimin e fotografisë bardh e zi Berisha e ka shoqëruar me mesazhin: krenarë për këta dy artistë të talentuar!

Më tej vjen vlerësimi për Klean: një bukuri natyrale, e cila i kujton…kë do thoni? Salma Hayek në rininë e saj!!!! Kështu thotë Berisha. /albeu.com/
Shtuar më 09/09/2018, ora 18:58

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori