Fabrizio Corona: Belen më tradhtonte
“Belen më tradhtonte. Tani kam konfirmimin e asaj që gjithmonë kam dyshuar. Por si një i dashuruar dhe krenar siç isha, nuk doja që ta pranoja as vetë”, është kjo deklarata e Fabrizio Corona, ish-bashkëshorti i modeles argjentinase.

Kjo është deklarata më e fundit e Fabrizio Corona i cili më në fund tregoi dhe shkakun e ndarjes së tyre.

“Por ‘gjella’, atë që gatoi me Borriello, nuk funksionoi as këtë here. Jo se unë isha ndonjë shenjtor, por që me siguri ajo, pas gjithë kësaj rrëmuje, nuk është e aftë që të mbajë mbërthyer një mashkull”, e mbyll rrëfimin Corona. /albeu.com/
Shtuar më 13/08/2016, ora 09:01

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori