Eva Murati ndryshon tërësisht pamje, s'do ta njihni me look-un e ri (FOTO LAJM)

Eva Murati është një prej moderatoreve më të njohura të ekranit dhe ndër më të ndjekurat në profilin e saj në Instagram, ku ndan shpesh foto e video të ndryshme e qëndron në kontakt me fansat.

Së fundmi, ajo ka tërhequr vëmendjen e të gjithëve kur është shfaqur me një look tërësisht ndryshe nga ç'ishim mësuar ta shihnim.

Eva ka pozuar me flokë të shkurtër ngjyrë rozë dhe me siguri askush nuk e ka njohur moderatoren në pamje të parë.

Shtuar më 21/08/2018, ora 23:43
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori