Eva Mendes sjell në jetë një vajzë
Pëlqej
Bukuroshja Eva Mendes është bërë nënë, e ndërsa pak ditë më parë ka sjellë në jetë vajzën e saj. Së bashku me bashkëshortin, ata qëndruan në heshtje rreth lajmit të shtatzënisë, e ndërsa ajo tregoi barkun e rrumbullakosur vetëm kur ishte 7 muajshe.

Eva solli në jetë fëmijën e parë për çiftin, një vajzë, ditën e premte më 12 shtator, në Los Angelos. Lajmi për lindjen e saj u bë publik vetëm ditën e djeshme nga “US Weekly”. Ryan Gosling dhe Eva Mendes janë bashkë prej mëse dy vitesh, ndërsa shpesh lidhja e tyre ka kaluar në krizë. /albeu.com/

Shtuar më 17/09/2014, ora 17:49
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori