Eva feston ditëlindjen, por Genari ku është? (FOTO LAJM)

Pëlqej
Bukuroshja e Ekranit, Eva Murati, këto kohë ka qënë në qendër të vëmendjes për shkak të thashethemeve se ajo është ndarë nga Genari.

Shumë zhurmë në media ka bërë dhe ndarja e saj nga partneri i disa viteve Genari, djali i ish KryetaresParlamentit, Jozefina Topallit.

Edhe pse të dy e mohuan si fakt, nuk ka shenja të tij në këtë ditëlindje, të paktën asgjë të bërë publike deri më tani. /albeu.com/
Shtuar më 25/05/2018, ora 09:23
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori