"Është vetëm i imi", Blerta flet për lidhjen me Erionin dhe xhelozinë (FOTO LAJM)

E ftuar në "Ftesë në 5", ishte Blerta Ligaj, volejbollistja dhe partnerja e ish-banorit të "Big Brother", Erion Zeqirajt. Blerta zbuloi më shumë për lidhjen e tyre duke e quajtur një lidhje perfekte.

Ajo tregoi se ka një marrëdhënie shumë të mirë me mamin e Erionit dhe e quajti shoqen e saj më të ngushtë, ku i drejtohet për këshilla.

Gjatë emisionit, Erioni e surprizoi Blertën me një videomesazh, ku tregoi gjërat që pëlqen dhe nuk pëlqen tek ajo. Ndër të tjera, Erioni tha se Blerta është shumë xheloze.

Pas videomesazhit, Blerta u shpreh: "Bëhem xheloze sepse diçka që është e imja dua të jetë vetëm e imja. Është vetëm i imi".

Shtuar më 25/11/2020, ora 12:05

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori