Është një djalë! Halle Berry bëhet nënë
Pëlqej
Halle Berry ka sjellë në jetë një djalë. Aktorja, fituese e çmimit Oscar, solli në jetë fëmijën e saj, të parin me bashkëshortin Oliver Martinez, ditën e shtunë në Los Angeles. 47-vjeçarja ka edhe një vajzë 5-vjeçare me ish-të fejuarin, Gabriel Aubry. Vetë Berry e ka cilësuar më parë shtatzëninë e saj një mrekulli. Ndërsa Martinez është shprehur për revistën "People": "Djali im do të jetë një amerikan dhe unë një francez. Do të jem një francez në Amerikë, por do t'i përshtatem kulturës amerikane." Berry dhe Martinez u martuan në Vallery, Francë në muajin korrik. /albeu.com/
Shtuar më 06/10/2013, ora 09:36
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori