"Eshtë i metë edhe me huqe, e tërbon ngjyra e kuqe"

Vetëm një ditë pas ngjarjeve të dhunshme të shfaqura gjatë takimit Serbi-Shqipëri, të zhvilluar mbrëmjen e së martës në stadiumin e Partizanit, në Beograd, mjaft skena humori janë krijuar në këtë drejtim.

Aktorët e humorit dhe jo vetëm kanë përcjellë foto edhe video të cilat përcjellin mesazhe të forta. Për më tepër ndiqni video-n në fjalë. /albeu.com/
Shtuar më 15/10/2014, ora 15:12

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori