Është Fjolla Morina apo Kim Kardashian? (FOTO LAJM)

Pëlqej
Fjolla Morina padyshim është një ndër ato femra që ta “thyn apo ja thyn”, si është ai muhabeti, nejse së fundmi ajo ka postuar disa foto në Instagram ku shfaqet jashtëzakonisht shumë seksi.

Gjoksi dhe linjat e saj të lënë të mendosh se Fjolla ngjan shumë me Kim Kardashian. /albeu.com/
Shtuar më 13/01/2018, ora 16:22
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori