"Është bardhosh", vajza e ish-deputetes pranon publikisht që është e dashuruar (FOTO LAJM)

Modelja bukuroshe Ada Deda ka rrëfyer në “Wake Up” se është e dashuruar. Ada nuk ka preferuar të zbulojë më tepër rreth djalit që i ka rrëmbyer zemrën, duke shtuar se do të jetë e vonë dita kur ajo do vendosë të ndajë një foto me të.

Ke gjetur shpirtin binjak?-ishte pyetja drejtuar Adës.

“Ndodhte që kur bëja ‘ask’ në Instagram që më shkruanin kush është i dashuri jot, ku jeton, na trego një foto .

Përderisa janë kaq kuriozë, unë do e vonoj akoma më shumë dhe do jetë shumë vonë dita që do ndaj një foto me personin që unë dua.

Do ta pranosh që e ke? “Po”, u përgjigj Ada duke qeshur. “Unë mendoj se çunat në përgjithësi janë brunë, por unë e dua bardhosh”, shtoi ajo.

Ajo është vajza e ish deputetes së PD-së, Albina Deda dhe konsiderohet si një prej vajzave më të bukura.

Shtuar më 23/01/2021, ora 14:41

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori