Është 65 vjeçe, por kjo modele ka trupin e një vajze 20 vjeçare (FOTO LAJM)

Christie Brinkley është një modele amerikane, e cila shkëlqen që prej viteve '70. Pavarësisht viteve të shumta që kanë kaluar, ajo vijon të ketë një trup të mbajtur dhe të ngjashëm me modelet sa 1/3 e moshës së saj.

Christie është 65 vjeçe dhe dhe sëfundmi ka shkuar me pushime në vajzat e saj duke ekspozuar edhe trupin që do t'ja kishin zili edhe vajzat e reja.

E pyetur për këtë trupin thuajse perfekt ajo shprehet se ecën shumë dhe ha shëndetshëm. /albeu.com/
Shtuar më 21/05/2019, ora 16:06
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori