Është 50 por ngjan si 25 vjeç, Monika Lubonja i vë flakën rrjetit me videon seksi
Është 50 vjeç, por Monika Lubonja sa vjen e rinohet. Aktorja shumë e dashur për publikun ka nisur pushimet dhe këtë verë e ka djegur rrjetin me postimet e saj në Instagram.

Lubonja ka pozuar nga Drimadhes me një fustan të tejdukshëm, e ulur në breg të detit e flokët e lagur.

Ndërsa në një video aktorja shfaqet me bikini duke hedhur flokët në ajër shumë sensuale e ku komplimentat nga ndjekësit nuk mund të mungonin.

Shtuar më 21/08/2018, ora 23:38
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori