Ertila Koka fejohet me të dashurin arkitekt (FOTO LAJM)

Këngëtarja Ertila Koka është fejuar pak ditë më parë, pas dy vitesh lidhje me të dashurin arkitekt. Ertila dhe partneri i saj Edgar i cili jeton në Milano, kanë shkëmbyer unazat duke zyrtarizuar historinë e tyre të dashurisë. /albeu.com/
Shtuar më 25/08/2014, ora 16:48
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori