Ermali publikon prapaskenat e filmit: Enca zbulim i ri kinematografik (VISEO)
View this post on Instagram

@enca zbulimi i ri Kinematografik. I LOVE TROPOJA. 📽 Day 11.

A post shared by Ermal Mamaqi (@ermalmamaqiofficial) on

Ermal Mamaqi tani po i përkushtohet më së shumti kinematografisë duke lënë në hije profesionet e tij të mëparshme.

Aktori është në xhirime e sipër të filimit të tij të dytë "I love Tropoja" për të cilin na ka paralajmëruar se do thyej rekorde.

Gjetja e regjisorit në këtë film janë aktorët e spikatur e mes tyre edhe këngëtarja Enca.

Këtë herë Encën do ta shohim në rolin e aktores dhe vetë këngëtarja e ka pranuar se kjo ishte ëndrra e saj.

Ditën e sotme Ermali ka publikuar në Instagram një video gjatë xhirimeve në Tropojë ku shohim Encën dhe aktorin e famshëm të portokallisë duke bërë prova.

"@enca zbulimi i ri Kinematografik. I LOVE TROPOJA. 📽 Day 11", shkruan Ermali krah videos./abeu.com
Shtuar më 25/08/2019, ora 13:01
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori