Ermali u kujton ish-in me këtë postim, kështu komenton Klaudia Pepa (FOTO LAJM)

Pëlqej
Kthimi i saj ishte i bujshëm dhe bërë të flasin të gjithë. Koncerti i 3 shkurtit e solli këngëtaren e njohur shqiptare në një version krejt ndryshe nga sa ishim mësuar ta shikonim para se të fillonte rrugëtimin drejt SHBA-ve.

Së fundmi moderatori i njohur Ermal Mamaqi, ka postuar një video të Elvana Gjatës teksa këndon një ndër këngët e saja më të reja nga albumi EP3, “Gjërat kanë ndryshuar”.

“Shkruaj emrin e ishit... do i bëhet qefi”, shkruan Ermali dhe në këtë postim ka komentuar edhe balerina e njohur, Klaudia Pepa. Të gjithë jemi në dieni se ishi i saj është Albi Nako por Klaudia shkruan vetëm: “Hah”. Çfarë ka dashur të thotë Klaudia me këtë? /albeu.com/
Shtuar më 14/02/2018, ora 09:20
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori