Ermali surprizon Amin me urimin e tijë
Janë një nga çiftet më të veçanta dhe më të komentuara në show biz-in shqiptar, shkruan Albeu.com

Bëhet fjalë për prezantuesit, Ermal Mamaqin dhe Amarda Toskës, e njohur si Ami. E në ditëlindjen e kësaj të fundit s’kishte si të mungonte një urim me fjalët më të ëmbla nga bashkëshorti i saj.
Ermali madje në ditën më të veçantë të Amit, e ka falënderuar atë për çdo minut që kanë kaluar së bashku.

"Ainshtaini ka thënë : "1orë me një grua të bukur është baraz me 1min"
Jam i bekuar nga ty për këto 113,880 min që kemi kaluar së bashku.
HappyBirthday”, ka shkruar ai. /albeu.com/
Shtuar më 05/03/2019, ora 18:04

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori