Ermali sqaron a kishte veshur të brendshme zëvendësuesja e Rashelit (FOTO LAJM)

Pëlqej
Kevina Kthjella i zuri vendin Rashel Kolanecit tek “Xing me Ermalin”.

Pas largimit të Rashelës për shkak të shkollës, Mamaqi i bëri një ftesë Kthjellës, e cila jetonte në Itali por tani, do të qëndrojë këtu për “Xingun”.

Hyrja e saj ishte menduar të ishte shumë e përfolur, pasi ajo kishte veshur një fustan të kuq, me dekolte shumë të hapur dhe dy të çara të larta në të dyja këmbët, që e bënte të dukej se nuk kishte të brendshme.

Ajo iu afrua djemve të orkestrës duke bërë kërcime seksi dhe më pas, bëri edhe një kërcim në mes të studios me një karrige, për të krijuar akoma më shumë kurreshtje për nëse kishte apo jo të brendshme shkruan Anabel.

Megjithatë, ajo kishte të brendshme shumë të holla, që nuk dalloheshin, sikurse sqaroi edhe Ermali.
Shtuar më 21/10/2017, ora 23:51
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori