Ermali për Sabriun: Kur i thonë babai i Ermalit, më merr në telefon nga gëzimi
Ermal Fejzullahu dhe babai i tij Sabriu e kanë treguar gjithmonë se kanë një marrëdhënie shumë të ngrohtë mes tyre.

Këngëtari është pyetur në Thumb nëse ka ndodhur ndonjëherë që të thonë për Sabriun babai i Ermalit apo gjithmonë thonë Ermali djali i Sabriut.

“Që të dyja janë të vërteta unë jam djali i Sabriut dhe ai është babai im.

Por kur kanë ndodhur raste disi të çuditshme që atij i kanë thënë babai i Ermalt, i është berë qejfi dhe më ka marrë direkt në telefon”.- ka shpjeguar Ermali. /albeu.com/
Shtuar më 11/11/2017, ora 23:08

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori