Ermali me Julianin kandidatë për Këshillin Kombëtar të PD
Pëlqej
Julian Deda dhe Ermal Mamaqi, përpos faktit që janë miq të mirë, ata janë edhe anëtarë të PD.

Sot dy aktorët e humorit kanë qenë në Kuvendin Kombëtar të PD-së, pasi ata janë kandidatë për Këshillin Kombëtar të kësaj force.

Perpos tyre të cilët nuk e kanë fshehur faktin që janë simpatizantë të kësaj partie, nuk është parë Çiljeta. /albeu.com/
Shtuar më 27/09/2014, ora 16:17
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori