Ermali ka një koment për djalin e Adrolës që do ju shkrijë së qeshuri (FOTO LAJM)

Adrola Dushi është një nga modelet më të bukura dhe më tërheqëse të showbizit shqiptar. Njësoj i bukur është edhe djali i saj Troy.

Adrola nuk ngurron që të postojë foto me të birin dhe të tregojë se sa e lumtur ndihet ajo ndonëse është një mami shumë e re në moshë.

Ditën e djeshme Adrola së bashku me Troin ka qenë e ftuar në emisionin e Rudinës dhe teksa ka postuar një foto prej këtij momenti, një koment i Ermal Mamaqit na ka bërë të shkrihemi së qeshuri.

“Si me e pas bo ti këtë djalë. Uaaaa sa të ngjan” – ka shkruar Mamaqi ashtu siç ai di më së miri ndërkohë që përpos batutës, Troi i vogël është me të vërtetë një kopje e të ëmës. /albeu.com/
Shtuar më 16/07/2017, ora 14:17

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori