Ermali ka një asistent në palestër? (VIDEO)
Ermal Mamaqi prej kohësh ka tërhequr vemendjen e të gjithëve me postimet e tij në rrjetet sociale.

Këto postime bëhen akoma edhe më të dashura kur ai zbulon diçka më shumë rreth jetës së tij familjare.

Mamaqi së bashku me Joelin janë shfaqur në palestër. Ndërsa Ermali bën palestër i vogli tij e sheh me kureshtje dhe duke qeshur. Ermali me shaka e quan djalin e tij asistent. /albeu.com/
Shtuar më 31/03/2018, ora 17:32
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori