Ermali: Ja dhoma e Joelit
Prezantuesja e suksesshme Amarda Toska dhe bashkëshorti i saj Ermal Mamaqi janë bërë prindër. Ami ka sjellë sot në jetë djalin e tyre Joel.

Lumturinë e të bërti prind, ish aktori i "Portokalli" dhe "Apartamenti 2XL" po e ndan me miqtë dhe fansat e tij në rrjetin social Facebook, ku shkruan: "Kam kap rekord kete jave. Qendrimi me I gjate ne shtepi. Eh... filloi prinderimi... Happy!". /albeu.com/
Shtuar më 06/10/2013, ora 14:21
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori