Ermali i shpall "luftë" të hapur Arbana Osmanit, i fut duart ne fyt (FOTO)

“Xing me Ermalin”, emisioni që mban të gozhduar pas ekranit shqiptarët anembanë ndodhen, çdo të shtunë, do të përballet me konkurencën e fortë të Arbana Osmanit me emisionin e saj “Dua të të bëj të lumtur”.

Vetë Ermali me shumë humor e ka bërë publike konkurencën e fortë, e ndërsa pritet me plot kërshëri se çfarë do të ofrojë në puntatën e saj të parë Arbana.

Miqësia mes tyre është më e fortë se kurrë, e ndërsa iu duhet të përballen me konkurencën dhe matjen e shikueshmërisë për programet respektive. Nëse mendoni se mes tyre ka paqe, nga sot e tutje duhet menduar gjatë pasi të shikoni foton në fjalë. /albeu.com/
Shtuar më 29/10/2016, ora 15:15

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori