Ermali i prekur si kurrë më parë: Sa më shumë rritet djali, aq më shumë i dua prindërit!

Pëlqej
Ermal Mamaqi është kthyer në një personazh shumë të diskutuar dhe sigurisht edhe një nga moderatorët më komikë në Shqipëri.

Ai është tip social e shpeshherë momentet e tij më të rëndësishme e emocionale i ka ndarë edhe me fansat.

Sot për herë të parë ai na ka prezantuar me prindërit e tij.

"Një nga njerzit më të ndjeshëm dhe më të dashur në planet,sot ka ditlindjen. Është njeriu që më do njësoj dhe pa kushte kto 35 vitet e fundit. Gëzuar Mami

Si është jeta...Sa më shumë që rritet më rritet djali, aq më shumë i dua prindërit.."-shkruan Ermali. /albeu.com/
Shtuar më 17/11/2017, ora 23:25
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori