Ermali dhe Alketa konfirmojnë ndarjen e Elvanës me Florin
Gjatë intervistës në “Xing me Ermalin” në pjesën me makinë Alketa Vejsiu dhe Ermal Mamaqi kanë përmendur dyshen e njohur Elvana Gjata dhe Flori Mumajesi.

Pas këngës “Me ty” të Gjatës, Mamaqi është shprehur për të Elvana ishte këngëtarja më e mirë shqiptare, si dhe theksoi se tashmë ajo ishte në menaxhimin e tregun botëror. Por Alketa u shpreh se edhe producenti që ka patur këtu, Flori Mumajesi, ka qenë mjaft i mirë, madje më i miri. Në këtë mënyrë ata konfirmuar edhe njëherë ndarjen mes tyre./Albeu.com//


Shtuar më 12/03/2017, ora 08:56

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori