Ermal Meta uron vëllain për ditëlindje dhe ngajshmëria midis tyrë është e "frikshme" (FOTO LAJM)

Ditën e sotme vëllai i këngëtarit të njohur Ermal Meta feston ditëlindjen.

Dhe nuk kishte si të mungonte dhe urimi shumë i ngrohtë i këngëtarit për Rinaldin.

"Gëzuar ditëlindjen personit që dua më shumë në këtë botë. Vëllai im i mrekullueshëm, më i miri”, ka shkruar Ermali krahas fotos.

Megjithatë përveç dedikimit, ajo që ka tërhequr vëmendje ka qenë ngjashmëria e dy vëllezërve.

Ermali dhe Rinaldi kanë të njëjtin model flokësh, ngjyrë sysh dhe buzëqeshje.

Përveç ngjashmërisë fizike, dy vëllezërit trashëgojnë një talent në botën e artit, por ndryshe nga Ermali, Rinaldi merret me piktura.
Shtuar më 16/08/2019, ora 16:48
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori