Ermal Mamaqi tallet me Blendin: Kam 20 vjet që të mbaj në shtëpi
20 vjetori i "Opinion" mblodhi gjithë fansat mbrëmjen e djeshme.

Sigurisht që nuk mund të mos ishte ftuar edhe aktori dhe moderatori i njohur Ermal Mamaqi.

Ai ka hedhur një fotografi në rrjetet sociale nga mbrëmja e djeshme ku duket me Blendi Fevziun dhe Amin.

Ai ka shkruar në fotografi:'20 vjet që e mbajmë Blendinshtëpi, pa ju ndarë si gjithnjë humorit. /albeu.com/
Shtuar më 08/09/2017, ora 17:52

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori