Ermal Mamaqi po eksperimenton me veten, këtë herë tullac me mustaqe dhe sdo e njihni (FOTO LAJM)

Ermal Mamaqi është një nga ftyrat publike më të dashura për publikun falë humorit që i ka ofruar shqiptarëve për kaq vite.

Duke i njohur karakterin nuk çuditemi ta shohim me pamje të ndryshme si flokë të kuqe apo me syze.

Këtë herë Ermali e ka "tepruar" me photopshopin ku e ka kthyer veten në një tullac me mustaqe.

"Na ranë flokët tu bo filma"- shkruan moderatori krah fotos që ka postuar në Instagram.

Moderatori nuk ka harruar të bëj shaka edhe me locationin te cilin e ka "Babrru, Tirane, Albania".

Presim look-un e rradhës nga Ermali
Shtuar më 23/07/2019, ora 15:59

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori