Ermal Mamaqi me Joelin në pishinë: “Të ka baba çun”
Ermal Mamaqi në Facebook ka postuar një fotografi teksa luan me djalin e tij, Joelin, ndërsa si diçiturë ka shkruar: “Të ka baba çun”.

Nga fotot që ka postuar më herët në rrjetet sociale, Ermal Mamaqi bashkë me Amin dhe djalin e tyre Joel, i kanë bërë pushimet e tyre verore jashtë Shqipërisë. /albeu.com/
Shtuar më 28/08/2014, ora 09:42
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori